Przedszkolaki też potrafią

P. Daniel KołtunOd października 2011 r. w przedszkolu Leśny Zakątek w Łaskarzewie rozpoczął naukę Tańca towarzyskiego Daniel Kołtun z Lublina. Tancerz kategorii ‘’A’’ , specjalizujący się w tańcach standardowych. Uczący również wychowania fizycznego w Prywatnym Gimnazjum im. I.J. Paderewskiego w Lublinie.


1. Co nakłoniło Pana do prowadzenia zajęć w Naszym przedszkolu?

Państwo Kordaszewscy poszerzając swoją ofertę nawiązali współpracę z Przedszkolem w Łaskarzewie miedzy innymi. Poprowadzenie zajęć przypadło mnie, ponieważ pracuję dla Państwa Kordaszewskich. I dzięki temu prowadzę zajęcia taneczne w Łaskarzewie.

2. Jak prowadzi sią Panu zajęcia z dziećmi?

Każda grupa wiekowa posiada jakąś swoja specyfikę. Dzieci to wbrew pozorom bardzo wymagająca grupa.  Nie należą one do najłatwiejszych ze względu na ilość dzieci. Im więcej osób w grupie tym trudniej opanować ich spontaniczność wynikająca z – nazwałbym to dziecięcej beztroski.

3.Czy sprawia to Panu przyjemność?

To ogromna przyjemność kiedy mogę dać dzieciom siebie, zintegrować sie w pewien sposób z nimi poprzez naukę tańca.

4. Czy planuje Pan zajęcia dla dzieci, które będą chciały dalej uczyć sie tańca?

Dzieci, które kończą taniec w przedszkolu z powodu przejścia do pierwszej klasy szkoły podstawowej mają możliwość kontynuacji rozpoczętej nauki tańca w Studiu Ruchu Kordaszewscy.

5. Uważa Pan, że dzieci są zadowolone z tego typu zajęć?

Liczba osób zaczynających przygodę z tańcem i liczba na koniec roku szkolnego świadczy o tym, iż taniec cieszy sie bardzo dużym zainteresowaniem. Ilość osób, które rezygnują z nauki tańca w trakcie sezonu szkolnego to naprawdę niewielki procent.

Wywiad przeprowadził: Grzegorz Babik

Tagi: , ,

Komentowanie zamknięte.

Jakość powietrza

Kalendarz

marzec 2012
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Archiwum artykułów