Sprawy „gwałciciela” ciąg dalszy

policja-radiowozW związku z artykułem „Gwałciciel w Łaskarzewie?” otrzymałem z Komisariatu Policji w Łaskarzewie wiadomość, że do policjantów dotarły informacje o zdarzeniach, opisanych w artykule. W związku tym podjęto już różne działania, m.in. kierowane są dodatkowe policyjne patrole w różne rejony miasta.

Policjanci z Łaskarzewa zachęcają do zgłoszenia ma komisariat wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w związku ze sprawą opisaną w artykule. Istotna będzie każda informacja, w szczególności na temat zaistniałych zdarzeń lub wyglądu domniemanego sprawcy. Osoby, które się zgłoszą, mają zagwarantowaną anonimowość – chodzi jedynie o pozyskanie od nich informacji, nie ma obawy o jakimś „wmieszaniu” w sprawę. Wiadomości od świadków są bardzo istotne, bo bez nich niemożliwe będzie podjęcie bardziej szczegółowych działań lub śledztwa przez Policję.

Osobiście bardzo ucieszyła mnie reakcja naszych policjantów, bo świadczy, że „trzymają rękę na pulsie”, zwracają uwagę na różne sygnały i informacje docierające od mieszkańców (oraz prasy) i podejmują stosowne działania.

Przy okazji chciałbym przeprosić Czytelników za małe zamieszanie, spowodowane zamieszczonym w poprzednim artykule portretem pamięciowym. Obraz ten nie ma żadnego związku ze sprawą i stanowi jedynie „ozdobnik” artykułu. Proszę się nim w żaden sposób nie sugerować!

Opracowanie: Naczelny

[al2fb_like_button]

Tagi: ,

Komentowanie zamknięte.

Jakość powietrza

Kalendarz

wrzesień 2013
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Archiwum artykułów