Zagrali dla Adriana

DSC09340Około 10 tys. zł. zostało zebranych podczas charytatywnego meczu Promnik Łaskarzew – Snajper Sośninka we wtorek 3 maja br. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na rehabilitację Adriana Łapacza. Organizatorem wydarzenia był Zarząd ŁKS „Promnik”, przy współudziale p. wicemarszałek Senatu Marii Koc, posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka, burmistrza Łaskarzewa Lidii Sopel-Sereja i wójta Gminy Łaskarzew Mariana Janisiewicza, którzy udostępnili na licytacji różnego typu przedmioty i książki.

Wsparcie udzielili: Rada Miasta Łaskarzewa, DPT „Bajka” oraz firmy DOMINEX, Piekarnia-Cukiernia „Żabczyńscy”, CARINII, Karino, Robson, Mir-Bud, Fabio – drukarnia opakowań, PPUH A. Wirtek, Simen, Top Market, PEPEK-SPORT. Wśród sponsorów zebrano ok. 3 tys. zł, a prawie 5 tys. zł wpłynęło ze sprzedaży biletów. Łącznie ze środkami z licytacji zebrano ok. 10 tys. zł.

Mecz zakończył się zwycięstwem Promnika, chociaż w tym przypadku rywalizacja sportowa nie była najważniejsza. Na Stadionie w przerwie meczu odbyły się licytacje gadżetów, wśród wystawionych ciekawostek warto wymienić atrakcję pt. „i Ty możesz zostać burmistrzem” czyli możliwość możliwość spędzenia dnia w fotelu włodarza Miasta oraz kryształowy świecznik, przekazany przez posła G. Woźniaka. Dla dzieci przygotowano malowanie twarzy i inne atrakcje, działał także bufet obsługiwany przez członków Klubu Promnik.

To nie jedyna w ostatnim czasie impreza charytatywna na rzecz Adriana. W niedzielę 8 maja przy szkole w Krzywdzie odbył się festyn charytatywny zorganizowany przez Urząd Gminy Łaskarzew. Wśród gości był m.in. poseł Grzegorz Woźniak, który wystawił pod licytację pióro wieczne prezydenta Andrzeja Dudy. Podczas festynu zebrano 30 tys. zł, które zostaną przekazane rodzinie Adriana.

Opracowanie: Naczelny

[al2fb_like_button]

Tagi: , , , ,

5 komentarzy do “Zagrali dla Adriana”

 1. xyz napisał(a):
  11 maja 2016 godz. 21:21

  Strasznie tendencyjny ten artykuł, tak jakby to były festyny PIS-u conajmniej. Festyn w Krzywdzie współorganizowała Fundacja z Łaskarzewa. Dawno nie czytałam tak tendencyjnego materiału. DOBRA ZMIANA Panie naczelny!

 2. kALI! napisał(a):
  14 maja 2016 godz. 20:38

  Do xyz Nie masz zielonego pojęcia o znaczeniu słów .Radzę poczytać .A tak w ogóle to nie wiem o co ci w tym komentarzu chodzi ,czyżby odezwały się kłopoty ze szkoły podstawowej.

 3. obserwator napisał(a):
  15 maja 2016 godz. 22:43

  Dlaczego zabraniać Redaktorowi Naczelnemu przedstawiania swego stanowiska w tak neutralnej sprawie, jak pomoc dla kogoś?

  Nieważne kto rządzi krajem, województwem, powiatem czy gminą.

  Ważne, żeby było czynione DOBRO.

  A to miało akurat miejsce.

  Bóg zapłać dobrym ludziom, pisane jeszcze w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

  Amen!

 4. Aneta Wójcik napisał(a):
  16 maja 2016 godz. 12:50

  Jasne, w moim poczuciu Obserwator ma rację.

  I wczorajszy mecz z Klerykami jest tego przykładem. Dobrze, że przyjechali, ale jako gospodarze- może – mogliśmy dać 1 bramkę, tak dla osłody? Nie wiem sama (przy takim wyniku) …konflikt wartości (w tle fair play).

  Z pozdrowieniami,
  Aneta Wójcik

 5. xyz napisał(a):
  17 maja 2016 godz. 20:02

  Łaskarzew, Łaskarzew….oczywiście niech naczelny sobie publikuje co tam tylko chce. Może jednak trzeba zmienić nazwę na „Sprawy PIS-u”. W Krzywdzie była cała masa sponsorów i ofiarodawców a pan Laskowski tylko: Woźniak Woźniak, no i Koc! Zwykłe przekłamanie i tyle. Ale czytajcie, czytajcie, zachwycajcie się i przyklaskujcie.

Jakość powietrza

Kalendarz

maj 2016
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archiwum artykułów