Za tydzień pierwszy weekend wakacji

weekend_25-26-czerwca-2016Pierwszy weekend wakacji 25/26 czerwca 2016 r. zapowiada się interesująco dla mieszkańców Łaskarzewa i Gminy Łaskarzew. „Nasze Sprawy” polecają trzy wydarzenia, na których warto zjawić się osobiście. W sobotę 25 czerwca osoby dojrzałe może zainteresować Parada Seniorów 2016, szczegóły poniżej. Tego samego dnia, ale późnym popołudniem i wieczorem zapraszamy na WIANKI 2016 – organizowane przez ŁKS „Promnik” (więcej informacji niebawem w oddzielnym ogłoszeniu). W niedzielę 26 czerwca zapraszamy na festyn charytatywny na rzecz Katarzyny Książek. Początek godz. 1300 na terenie Zespołu Szkół w Izdebnie.

Parada Seniorów 2016!

W sobotę 25 czerwca ulicami Warszawy po raz trzeci przejdzie parada seniorów, osób nie godzących się na to, by jesień życia spędzać w domu, z dala od innych. Nie może tam zabraknąć seniorów z Łaskarzewa! Zachęcamy do udziału w Paradzie grupowo, czy też indywidualnie. Warszawę mamy tak blisko i duże możliwości dotarcia na miejsce zbiórki! Będzie wesoło, będzie radośnie, tanecznie, a nie musimy zarywać nocy. A przy tym impreza powinna zainteresować nie tylko seniorów, ma bowiem charakter międzypokoleniowy.

Parada Dojrzałych Wspaniałych startuje 25 czerwca 2016 o godzinie 1200 z placu Konstytucji. Piknik Pokoleń zaczyna się tego samego dnia o godzinie 1300 na terenie parku Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim. Przygotowano bardzo wiele atrakcji i niespodzianek i nie będziemy głodni, o to też zadbali organizatorzy. A najfajniejsze jest to, że będziemy razem, w miłej przyjaznej atmosferze pozwalającej zapomnieć o codziennych troskach. W programie m.in. dancing międzypokoleniowy pod wodzą DJ Wiki, do tego pokazy zawodowych tancerzy, koncert zespołu Skaldowie (godz. 1400), „Kobieta do zjedzenia” – widowisko muzyczne z udziałem aktorki Magdaleny Smalary. Piosenka, dowcip i jedzenie w tle. Ponadto na Scenie Dziedziniec – spotkania, debaty i występy kabaretowe. Oraz strefa zdrowia i warsztaty w parku. Jedzenie i picie w cenie do 4 zł za porcję (ciepłe dania piknikowe, grillowane i gotowane, mięsne i bezmięsne), bezpłatnie: słodkie wypieki, owoce cytrusowe, polskie jabłka, wodę mineralną i napoje owocowe.
Więcej informacji: http://parada.zaczyn.org/
oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/ParadaSeniorowIPiknikPokolen/

mapa

Festyn charytatywny w Izdebnie

Odbędzie się w niedzielę 26 czerwca 2016 r. na terenie zespołu Szkół w Izdebnie. Początek o godz. 13.00. W programie m.in. przedstawienie kabaretowe „Gmina olimpiada wiedzy o rolnictwie”, w którym wystąpię pracownicy UG Łaskarzew, radni i sołtysi; koncert Moniki Szostak, uczestniczki Voice of Poland, koncert Strażackiej Orkiestry Dętej z Łaskarzewa, parada motocykli, bogate atrakcje dla najmłodszych oraz licytacja. Zagra zespół Ates. Dochód przeznaczony jest na rehabilitację Katarzyny Książek, która została poważnie poszkodowana w wypadku.

/Opracowanie: Naczelny/

[al2fb_like_button]

Tagi: , , , ,

Komentowanie zamknięte.

Jakość powietrza

Kalendarz

czerwiec 2016
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Archiwum artykułów