Piknik Charytatywny dla Kasi — relacja

Tydzień temu odbył się Piknik Charytatywny dla Kasi Dąbrowskiej, która walczy z nowotworem złośliwym żołądka. Na Stadionie „Promnika” Łaskarzew przygotowany został Turniej Piłki Nożnej oraz cały szereg atrakcji dla gości: loteria fantowa, stoiska gastronomiczne, dmuchane zjeżdżalnie, kucyki, przejażdżki różnymi pojazdami, malowanie twarzy, wyprzedaże i wiele innych.

Atrakcje uzupełniły również licytacje oraz zabawa taneczna z zespołem DYNAMIC.

Organizatorem pikniku był Dariusz Winek, który przekazał nam swoje podziękowania:
Serdeczne podziękowania chciałbym złożyć na ręce tych, którzy przyczynili się do zorganizowania pikniku. Choć trudno jest teraz wymienić wszystkie osoby – bo nie chciałbym pominąć nikogo – więc składam ogromne podziękowania wszystkim, którzy choć w najmniejszy sposób przyczynili się do sukcesu pikniku. Dziękuję Markowi, który wraz ze mną był inicjatorem i głównym organizatorem pikniku. Dziękuję rodzinie, znajomym, osobom prywatnym, firmom, stowarzyszeniom oraz sponsorom i darczyńcom. A przede wszystkim dziękuję Wam wszystkim, którzy tego dnia braliście udział w pikniku.

Słowa podziękowania do uczestników Pikniku kieruje również siostra Kasi:
Dzięki Waszej chęci pomocy drugiej osobie i otwartości na ludzkie nieszczęście udało się zebrać kwotę 42 tys. zł, która zostanie przekazana na leczenie mojej siostry Kasi. Mam nadzieję, że dzięki Waszej dobroci i hojności Kasia będzie mogła jak najdłużej się cieszyć czasem spędzonym z Piotrusiem i rodziną. Nieobecność mojej siostry na pikniku była spowodowana osłabieniem po chemioterapii.
Wielkie dzięki dla was wszystkich!
Dara

/Opracowanie: Naczelny/

[al2fb_like_button]

Tagi: , , , ,

Komentowanie zamknięte.

Jakość powietrza

Kalendarz

czerwiec 2018
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Archiwum artykułów