Przedszkolacy z „Leśnego Zakątka” podziękowali dziadkom

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią dziadkowie. Wiedzą to również dzieci z Publicznego Przedszkola „Leśny Zakątek” w Łaskarzewie, które 13 stycznia 2019 roku w sali weselnej przy „Pollenie” podziękowały dziadkom za troskę i opiekę. Ta wspaniała uroczystość co roku gromadzi wiele rodzin, które pragną wspólnie uczcić Dzień Babci i Dziadka i jest doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności.

Zgodnie z przedszkolną tradycją o godz. 14.00 Pani Dyrektor Małgorzata Paśnicka rozpoczęła uroczyste obchody witając gości i dziękując za przybycie. W tym dniu zaszczycili nas swoją obecnością również: Burmistrz Miasta Łaskarzew – Pani Anna Laskowska, która złożyła życzenia wszystkim dziadkom, Przewodniczący Rady Miasta – Pan Leszek Bożek, Przewodniczący Rady Powiatu Garwolińskiego – Pan Waldemar Trzaskowski. Nie było by nas w tym pięknym miejscu, gdyby nie pomoc i wsparcie Pani Ewy Zawodnik – właścicielki sali.

Najbardziej wyczekiwanym momentem były występy przedszkolaków, które pod bacznym okiem wychowawców przygotowały programy artystyczne. Gromkie brawa i wzruszone twarze dziadków odzwierciedlały dumę z sukcesów, talentów i umiejętności swoich wnucząt. Wszystkie grupy, począwszy od 2,5 do 5 latków zaprezentowały się wspaniale. Po występach można było wspólnie zasiąść do stołów, gdzie pracownicy przedszkola wspólnie z Radą Rodziców przygotowali słodki poczęstunek, ciepłą herbatę i kawę. Rodzice bardzo zaangażowali się w pomoc przy organizacji uroczystości.

W dalszej części obchodów można było wziąć udział w aukcji prac plastycznych wykonanych przez dzieci, a także w loterii fantowej, która co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zebrane dobrowolne kwoty zostaną przeznaczone na dalsze doskonalenie naszej placówki. Radosna atmosfera niedzielnego popołudnia zachęcała do wspólnych tańców na sali przy obsłudze muzycznej DJ Marcina Treli.

Mamy nadzieję, że sprawiliśmy babciom i dziadkom przyjemność wspólnym świętowaniem i zapraszamy za rok!

Publiczne Przedszkole „Leśny Zakątek” w Łaskarzewie

[al2fb_like_button]

Tagi: , , , ,

Komentowanie zamknięte.

Jakość powietrza

Kalendarz

styczeń 2019
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Archiwum artykułów