Gwałciciel w Łaskarzewie?

gwalcicielDo redakcji docierają informacje o krążącym po Łaskarzewie „gwałcicielu”. Co prawda, na razie nie doszło do żadnych przestępstw, ale w mieście panuje sytuacja zagrożenia.

Według informacji od kilku osób, w okolicach cmentarza parafialnego i „Alejek” krążył – podobno zamaskowany – mężczyzna i zaczepiał Panie spacerujące w tamtym rejonie. Informację tę potwierdziło kilka uczennic Szkoły Podstawowej Nr 1. Od jednej pani, pragnącej zachować anonimowość, dowiedziałem się, że do podobnej sytuacji doszło także na Rynku w Łaskarzewie.

Wieść to tej sytuacji rozeszła się już po mieści i wiele osób boi się wychodzić po zmroku z domu. Mężowie wychodzą po żony wracające późno z pracy, rodzice wychodzą po swoje córki wracające ze szkoły itd. Panuje atmosfera napięcia i lęku.

W chwili pisania tego tekstu nie posiadam informacji, by ktoś zgłosił jakiekolwiek powiadomienia na Policję w Łaskarzewie w związku z zaistniałą sytuacją Jedna z Pań powiedziała, że obawia się wmieszania w tę sprawę i ewentualnych przesłuchań jako świadek. Bez wątpienia problem wymaga jednak pilnego wyjaśnienia przez odpowiednie służby. Dopóki jednak nikt tego nie zgłosi, Policja może o zdarzeniach po prostu nic nie wiedzieć.

Opracowanie: Naczelny

[al2fb_like_button]

Tagi: ,

Jeden komentarz do “Gwałciciel w Łaskarzewie?”

  1. Nasze Sprawy » Archiwum » Sprawy „gwałciciela” ciąg dalszy napisał(a):
    11 września 2013 godz. 14:34

    […] związku z artykułem „Gwałciciel w Łaskarzewie?” otrzymałem z Komisariatu Policji w Łaskarzewie wiadomość, że do policjantów dotarły […]

Jakość powietrza

Kalendarz

wrzesień 2013
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Archiwum artykułów