Spotkanie ostatkowe w „Bajce”

Spotkanie ostatkowe LatarnikówZapraszamy na spotkanie ostatkowe do „Bajki”, w sobotę 25 lutego o godz. 1700. Organizatorem jest Integracyjny Klub Komputerowy, działający przy Stowarzyszeni CIA w Łaskarzewie. Spotkanie będzie zawierało multimedialne akcenty, zachęcające do dołączenia do grona osób chcących korzystać z komputera i Internetu. Informacje i zapisy w Sklepie Przemysłowym „Jedynka”, ul. Szkolna 5, tel. 797 321869, składka 15 zł.

Seniorze dołącz do grona internautów!

Czy chciałbyś/chciałabyś poznać, czym jest świat Internetu, chociaż w podstawowym zakresie? Interesują Cię ciekawe portale, aplikacje, to o czym mówią „młodzi”? A może po prostu chcesz nauczyć się jak obsługiwać Facebooka, Skype, pocztę internetową itp., a może tylko spotykać się i nawet „kibicować” – zapraszamy na spotkania w Integracyjnym Klubie Komputerowym, które zamierzamy wznowić.

Mamy nadzieję, ze znajdziemy zrozumienie u Władz Samorządowych i stworzą nam warunki byśmy mogli korzystać, w naszej salce (z nazwy) komputerowej, z WiFi i Internetu.

Chcemy zwiększać naszą wiedzę i umiejętności cyfrowe w zakresie obsługi nowych technologii tj. w miarę sprawnie posługiwać się komputerem, tabletem, smartfonem, aparatem cyfrowym, oraz móc poprawnie korzystać z internetu, a przede wszystkim – by mieć bezpośrednią, cyfrową łączność z Urzędem Miasta. Internet jest najprostszą formą dotarcia do wszelkich informacji.

Aktywizacja Seniorów poprzez wspólne zainteresowania oraz działania wewnątrz i międzypokoleniowe pozwoli nawiązać nowe kontakty i nabrać wiary we własne możliwości. Po nabyciu umiejętności obsługi komputera i internetu, dobrze będzie to wykorzystać to w praktyce!

Udział w „Ostatkowym Spotkaniu” nie jest warunkiem koniecznym by dołączyć do grona korzystających ze spotkań Integracyjnego Klubu Komputerowego, ale dobrze byłoby zasygnalizować chęć dołączenia do IKK, poprzez zadzwonienie i zgłoszenie tego p. Feli Kotlarskiej tel. 797321869, lub tel. 783704770 do Krzysztofa Kaczorowskiego.

Serdecznie pozdrawiamy
Latarnicy Polski Cyfrowej z Łaskarzewa

Spotkanie ostatkowe Latarników plakat
[al2fb_like_button]

Tagi: , ,

Komentowanie zamknięte.

Jakość powietrza

Kalendarz

luty 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Archiwum artykułów