Zajrzyj do Internetu!

latarnicy_plCo chwilę słyszysz: „Więcej jest na www…”, „Znajdź nas na Facebooku”, „Zapraszamy na bloga”, „Taniej można kupić w Internecie!”, „Przez Internet zarezerwowałam wycieczkę do Rzymu”, „Ma pani e-maila? Wyślemy do pani ofertę pocztą elektroniczną”. Chcesz znać odpowiedzi na te frazy i pytania? To możliwe – w Łaskarzewie na wspólnych spotkaniach młodych (będących za pan brat z komputerem i cyfrową technologią) i starszych, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Internet może stać się pomocą w naszych codziennych czynnościach. Wymagane jest jedynie podstawowa umiejętności korzystania z komputera, jak włączanie i wyłączenia, otwarcie przeglądarki internetowej czy pisanie na klawiaturze – ale to można szybko opanować! Naszym celem jest oswojenie osób, z różnorodnymi funkcjami Internetu. Jest to w zasięgu naszych możliwości – mamy do dyspozycji salkę na prowadzenie warsztatów komputerowych!

Chcesz się zaangażować i pomagać innym? Zapraszamy WOLONTARIUSZY, wiek nieograniczony, mile widziani gimnazjaliści i licealiści.

Seniorze internet jest również dla ciebie!
Polscy seniorzy, niezależnie od miejsca zamieszkania (a niekiedy także młodsi obywatele) często zaliczają się do grupy osób wykluczonych cyfrowo. Wpływa to niekorzystnie na jakość ich życia, oraz możliwości podtrzymywania relacji społecznych (które w coraz większym stopniu są realizowane w Internecie). Czas zacząć swoją przygodę z nowoczesną technologią! Dołącz do grona korzystających ze spotkań Integracyjnego Klubu Komputerowego, kontakt do p. Feli Kotlarskiej tel. 797321869, lub tel. 783704770 do Krzysztofa Kaczorowskiego.

Serdecznie pozdrawiamy Latarnicy Polski Cyfrowej z Łaskarzewa

[al2fb_like_button]

Tagi: , ,

Jeden komentarz do “Zajrzyj do Internetu!”

  1. KAK napisał(a):
    9 grudnia 2017 godz. 23:50

    Grupa „Latarnicy Polski Cyfrowej z Łaskarzewa” nie istnieje, już co najmniej od 2 lat.
    A próba reaktywowania „Integracyjnego Klubu Komputerowego”
    nie udaje się z kilku powodów – najważniejszy brak chętnych do przygotowania spotkań- a jednoosobowo, dodatkowo przy brakach sprzętowych i bez internetu WiFi, jest praktycznie, prawie niemożliwe.

Jakość powietrza

Kalendarz

grudzień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archiwum artykułów