Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.
7 stycznia 2018r. w sali weselnej „Pollena” odbył się ten wyjątkowy dzień w roku – Dzień Babci i Dziadka. Gdy wybiła godzina 14.00 Pani Dyrektor Małgorzata Paśnicka powitała przybyłych gości. Następnie przedszkolaki zaśpiewały dla Babci i Dziadka piosenki. W ten sposób mogły wyrazić swoje uczucia i podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuków. Po występach był słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Następnie Dziadkowie i Babcie mogli wylicytować za przysłowiową złotówkę prace przygotowane przez swoje pociechy.

Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Pieniądze zebrane podczas aukcji i loterii zostaną przeznaczone na działalność przedszkola. Była też wspólna zabawa. W tym roku w roli DJ’a wystąpił Pan Michał Pałyska.

Dziękujemy Państwu Ewie i Dariuszowi Zawodnikom za coroczne udostępnienie sali oraz pomoc w organizacji uroczystości, przybyłym gościom: Panu Przewodniczącemu Rady Miasta (który miał w tym roku wyjątkową rolę, zadbał o oprawę muzyczną uroczystości ) oraz wszystkim Babciom i Dziadkom.
Dziękujemy również sponsorom loterii fantowej: sklep PHU ADAM I IZABELA – Izabela Wichowicz oraz firmie INTERDRUK.
Serdeczne podziękowania składamy również Rodzicom naszych przedszkolaków. W swych podziękowaniach nie możemy zapomnieć o przedszkolakach, którzy w tak piękny i wyjątkowy sposób wyrazili swoją miłość do Babć i Dziadków.

/opracowanie: Publiczne Przedszkole „Leśny Zakątek”/

[al2fb_like_button]

Tagi: , , ,

Komentowanie zamknięte.

Jakość powietrza

Kalendarz

styczeń 2018
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archiwum artykułów