Charytatywny Bal Karnawałowy w Łaskarzewie

Trwa już okres Wielkiego Postu, my tymczasem przypominamy jeszcze karnawał i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Balu Charytatywnego, zorganizowanego przez rodziców tenisistów ŁKS „Promnik”. Zabawa odbyła się w sobotę 3 lutego 2018 r. Zainteresowanie było duże, łącznie w balu wzięło udział ok. 80 osób, a zebrana suma wyniosła 4800 zł.

Na początku spotkania młodzi sportowcy zaprezentowali gościom swoje umiejętności.
Bal rozpoczął się polonezem, który poprowadziły dzieci.
Był także tort z racji trzeciej rocznicy działania sekcji. Specjalne wyróżnienia od dzieci otrzymali: trener Robert Barański, Prezes Klubu Jan Sierański oraz fundator strojów sportowych – Mirosław Włodarczyk.

Sekcja tenisa stołowego ŁKS Promnik Łaskarzew działa od trzech lat, obecnie skupia dzieci w wieku 8 – 17 lat. Treningi – pod okiem Roberta Barańskiego, odbywają się dwa razy w tygodniu. Młodzi reprezentanci Promnika biorą udział w zawodach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.

Jak wyjaśniają pp. Kinga Włodarczyk i Anna Laskowska, wszystkie środki zebrane podczas balu zostaną przeznaczone na zorganizowanie i dofinansowanie wakacyjnego obozu sportowego dla łaskarzewskich pingpongistów.

Dzieci i rodzice w sposób szczególny pragną podziękować za pomoc następującym firmom i osobom: Zakład Budowy i Eksploatacji Urządzeń Wodociągowych PYTEL, Sklep TopMarket, KWS Żabczyńscy, Sklep „Jedynka” Włodzimierz Kotlarski, Piekarnia „Cezar”, OSP Łaskarzew, ATCO-TOYS Jarosław Ziędalski, Pralnia „Zorza”, „Dominex” Zbigniew Dominiak, Kinga i Jarosław Włodarczyk, Agnieszka i Łukasz Laskowscy, zespół „DYNAMIC” oraz wszystkim uczestnikom balu.

W ocenie organizatorów – impreza była ze wszech miar udana! Uczestnicy wyśmienicie bawili się aż do białego rana! Atmosfera i zabawa prowadzona przez zespół Dynamic była przednia!

Opracowanie: Naczelny

[al2fb_like_button]

Tagi: , , ,

3 komentarze do “Charytatywny Bal Karnawałowy w Łaskarzewie”

 1. Tolek Banan napisał(a):
  17 lutego 2018 godz. 22:28

  Oglądam zdjęcia z tego balu charytatywnego i „serce się raduje ”
  na tego typu inicjatywy.Wielkie wyrazy uznania dla organizatorów tego balu .Udowodnili ,że w tym mieście jednak coś można zrobić bez oglądania się na innych .Jednocześnie ” ” nóż się w kieszeni otwiera „jak patrzę nie kto tam jest ( CHWAŁA WSZYSTKIM OBECNYM) tylko kogo tam nie ma .Gdzie są władze miasta ,gdzie jest przewodniczący lub jego zastępca ,gdzie są przewodniczący komisji Rady Miasta , budżetowej .rewizyjnej ,spraw społecznych i oświaty i jakie tam jeszcze są ,a gdzie są radni , CO NIE PŁACILI DIET ZA OBECNOŚĆ . Niedługo wybory i my wyborcy podziękujmy im wszystkim zwłaszcza tym papierowym przewodniczącym myślącym tylko o własnej kabzie.

 2. Obserwator napisał(a):
  18 lutego 2018 godz. 13:08

  Akurat tak się składa, że Pan Banan ma słuszną rację. Normalni ludzie, którym na sercu leży dobro swoich dzieci i stowarzyszenia, do którego należą – nie żebrają, nie narzekają, ale swą pracą chcą zrobić coś dobrego. Sekcja, o której mowa jest już znana, nie tylko w powiecie, ale też w województwie. Wystarczy czytać tygodnik „Twój Głos”, gdzie można znaleźć wyniki zawodów tenisowych. Dlatego też oprócz bardzo dobrych recenzji, będą pojawiać się głosy złe i nieprawdziwe, gdyż są siły w tym mieście, dla których najlepiej gdyby nic się nie działo, wtedy można było by chwalić władzę, która nic nie robi albo robi tylko dla siebie. O czym świadczy ich zerowy udział w balu. Dlatego mam pomysł, żeby na drugi bal Pani Laskowska załatwiła diety da radnych, wtedy przyjdą. Na koniec WIELKIE brawa dla organizatorów, ale też dla wszystkich którzy tam byli. KOCHANI – JESTEŚCIE WIELCY!!! Pozdrawiam!

 3. Tolek Banan napisał(a):
  18 lutego 2018 godz. 21:34

  A jednak radni na balu byli .Serdecznie przepraszam za nieuwagę .Zdjęcie przedostatnie świadczy o moim braku uwagi .No i oczywiście ktoś te zdjęcia robił -czyli pan Eryk Laskowski .A reszta radnych w tym czasie spała ,więc miłych snów drodzy państwo do listopadowych wyborów.

Jakość powietrza

Kalendarz

luty 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Archiwum artykułów